Главная » Статьи » Информация к размышлению

Письмо к депутатам
Відкритий лист Народним Депутатам України.

В світі знають, що переможців не судять! Коли призвичаїмось – відносини опозиції та більшості тільки до оголошення переможця ЦВК можуть нагадувати „бойові дії”!

Після об’єднана праця на добробут народу! Чому, наприклад, опозиції не допомогти більшості прийняти Бюджет з Законами, або „додатками” які б дозволили багатим сплачувати податки для багатих! Взагалі провести акцію – „Сплати податок!” Сором! Але у державі незалежній 40% громадян не сплачують взагалі податків! Ці гроші йдуть у казну можновладців. Де податки на „капітали”, „нерухомість”, „надприбутки”?! Адже у нас звичайний підприємець з річним обігом коштів у 200 тис.грн. сплачує такий же податок як олігарх з обігом 10 млн. за добу!!! При цьому тих, що „перші” ще й „утискають” „силові” та „підсилові” структури... Ось за що можна б було і „димові шашки” застосувати! Але все простіше – з обох сторін олігархи тільки різні за впливовістю! „Брати мої!” –сказав би поет – „Єднаймося у праці в ім’я народу та держави!” Як коли патріотами себе вважають тільки прибічники Ющенка та Тягнибока, а помірними – від Тимошенко?! Чи так? Може... Але кому від цього легше?!? Пора починати зближення. Воно не повинно нагадувати поляків, які об’єднуються проти Радянського... Ми всі вихідці з країни Рад і якщо паплюжимо її то фактично паплюжимо себе, а потім питаємо: „Чи живі ще?!” Чи щось на зразок цього... Настав час перейти до співпраці в економіці бо країна незалежна втратила вже майже десять мільйонів громадян, і це без голодомору та геноциду! Ми такі ж лукаві як комуністи, які маючи 18-ти мільйонний загін навіть не вийшли проти нових патріотів і дозволили їм наругу над могилами дідів батьків в ім’я чого, кого...
Мерзотників, непевних осіб, які обурюють 70% громадян, або роблять їх не патріотами! Всього 3-10% „активістів” можуть докласти зусиль та змінити лад країни! Але побудувати „Дніпрогеси”, „Атомгради”, „Ракетні Південлани”, дати країні Маресьєвих, Гагаріних, Амосових, Шевченків, співучих Івасюків – демократи не можуть! Сподобилися на творців якоїсь „Аталамаги”, „Потапонастів”, Націоналістично-правих примар... А час йде. Треба докорінно змінити податковий кодекс, відремонтувати „юстицію”, запустити виробництво та „середній” бізнес! Треба внести зміни до Гімну України, що написаний був у минулій епосі і не відповідає часу і завданням громадян України. Треба забути слово „Нація” і звертатись до „Громадян”! Героями можуть бути Чорновіл, Лук’яненко, Юхновський, Горинь, Амосов, наші космонавти, передовики праці Герої труда, а не непотрібу – „Ваннікови”! Чи думали Ви чому Ющенко не визнав Героєм України Тараса Григоровича Шевченка ?!! Може тому, що Шевченко вище цих звань, він Народний, Всесвітній! Погодьтеся!
Україні де вже майже двадцять років ділять майно Радянського Союзу не буде щастя доти доки всі не почнуть працювати на Україну, а не на себе-любимого!
На нас очікує чемпіонат Європи з футболу – хай він нас об’єднає і почнуть це політики. Я наприклад пропоную скоригований текст – проект гімну України, а більш досвідчені запропонують нові закони, що надихнуть виробництво! Давайте діяти на майбутнє, адже у людей сходу і заходу більше спільного в економіці, а не у ідеології та політиці, чи героїзації минулого! Чекаю як і всі виборці практичних дій по нарощуванню економічної сили України та зменшення протистоянь. Ще краще було б співпрацювати з обраним президентом Януковичем В.Ф. так, щоб він відчував реальну допомогу, а не зневагу опозиції. Допоможемо один одному, або втратимо все і назавжди!

Источник: http://Харламов В.Г

Категория: Информация к размышлению | Добавил: Elin6528 (27.05.2010)
Просмотров: 486 | Теги: Харламов В.Г. | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]