Главная » 2010 » Август » 24 » З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ - УКРАЇНО!
13:03
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ - УКРАЇНО!


Україна відзначає День незалежності. 19 років тому - 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила проголосити Україну незалежною демократичною державою


Цього ж дня з'явився Акт проголошення незалежності України і доручення про проведення 1 грудня 1991 республіканського референдуму для підтвердження акту проголошення незалежності.

1 грудня 1991 90,32% з взяли участь у референдумі висловилися за підтвердження Акту про незалежність. Через 19 років справді незалежною державою вважають Україну 43,2% опитаних (дослідження Центру Разумкова 10-15 серпня 2010).

Якби референдум відбувся цього року в середині серпня, то підтримали б рішення про незалежність України 59,1% опитаних (21,1% - проголосували б проти, 10,4% - не брали б участі, 9,4% - не змогли відповісти ).

Сьогодні офіційна програма святкувань передбачає молитву за Україну в Києво-Печерській Лаврі за участю перших осіб держави. Далі делегація на чолі з президентом покладе квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському. З 10 годин ранку очікуються урочистості на майдані Незалежності в Києві.

Завершиться день святковими феєрверками у 9 містах. У зв'язку з поліпшенням погодних умов Міністерство оборони вирішило провести феєрверки в Києві, Севастополі, Одесі, Керчі, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівному та Дніпропетровську. У столиці відбудеться 20 залпів з 5 позицій: Володимирської гірки, майданчики біля музею Великої Вітчизняної війни, парку «Перемога», проспекту Маяковського, стадіону Національного університету оборони України.
Категория: поздравления | Просмотров: 557 | Добавил: Stas_Boot | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]