Главная » 2010 » Июль » 16 » У Межовій понад півсотні родин отримають ключі від квартир
23:18
У Межовій понад півсотні родин отримають ключі від квартир
Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду у смт Межова задля констролю за станом реконструкції колишнього гуртожитку житлового будинку. «Майже 5 років тому ця будівля перебувала на межі руйнації, а три роки тому гуртожиток вже був повністю непридатний до експлуатації. Мешканці не мали елементарних умов — опалення, водопостачання та водовідведення. Завдяки консолідованій роботі облдержадміністрації, обласної ради та райдержадміністрації ми отримали практично закінчений сучасний житловий будинок», — зазначив Олександр Вілкул.

Ключі від комфортабельних у будинку восени отримають 48 сімей працівників соціально-бюджетної сфери.

Основне завдання, яке поставив на нараді Олександр Вілкул Межівській райдержадміністрації – забезпечити щоденний контроль за використанням бюджетних коштів та дотримання графіку виконання робіт.

В термін до 1 вересня 2010 року всі роботи мають бути завершені. Житловий будинок буде здано в експлуатацію до 1 жовтня 2010 року.

«Ми знайшли можливість з обласного бюджету виділити ще 1,5 млн. гривень на будівництво третього під'їзду в цьому будинку. І до кінця року свято буде ще у 20-ти родин», — зазначив Олександр Вілкул.

Довідка: Загальний обсяг фінансування об’єкту з 2007 року склав 10,5 млн грн. Наразі будівельна готовність – 85%.
Категория: справочная информация | Просмотров: 450 | Добавил: Stas_Boot | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Elin6528   (20.07.2010 14:53)
Огласите весь список, пожалуйста!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]