Главная » 2012 » Июль » 4 » ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ !
20:20
ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ !
Що таке прийомна сім’я ? Це сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання від однієї до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Що таке ДБСТ ? Окрема сім»я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від п’яти до десяти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
...Коли дитина переступить поріг Вашого дому, це її перший крок у нове життя з Вами, прийомними батьками, батьками-вихователями. Саме Ви навчите її більше усміхатися і любити людей. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим, а в дитячих очах ніколи не згасне вогник надії.
КОЖНІЙ ДИТИНІ – ПРАВО НА СІМ’Ю !
Законом України „Про охорону дитинства” гарантується розвиток нової форми виховання дітей – прийомні сім’ї (ПС), дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ).
ЯК ДЕРЖАВА ПІДТРИМУЄ НОВІ ФОРМИ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ?
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зберігають статус сироти і користується усіма відповідними пільгами:
- на кожну дитину від 0 до 6 років виплачується щомісяця 1834 грн. (два прожиткових мінімуми);
- на кожну дитину від 6 до 18 років виплачується щомісяця 2288грн. (два прожиткових мінімуми).
Прийомні батьки та батьки-вихователі отримують від держави щомісячно грошове забезпечення на утримання дітей у розмірі 1653 грн. (півтора прожиткових мінімуми). Батькам період догляду за дітьми зараховується до трудового стажу (за батьків-вихователів, прийомних батьків сплачуються страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування). Прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу супроводжує соціальний працівник служби супроводу сімейних форм опіки, який допомагає долати труднощі.
БУДЬ ЛАСКА, РОЗКАЖІТЬ ПРО ПРИЙОМНІ СІМ’Ї та ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ ВАШИМ ДРУЗЯМ І ЗНАЙОМИМ !

Якщо Ви хочете допомогти дитині, яка опинилась у скруті, ми чекаємо на таких людей. Завітайте до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ тел. 62-5-49 (смт. Межова, вул. Фрунзе, 5)
[size=15][b]Разом ми можемо допомогти дитині ,
Яка сьогодні в скруті опинилась,
Звертаємось до кожної родини,
Щоби знедоленим дитя
Не залишилося
Просмотров: 896 | Добавил: Severenchukliliya | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]